Fevzipaşa Bulvarı

Ankara İş Merkezi No:168 K:6, 35220 Konak İzmir

Telefon

0 232 445 84 55
0 534 067 26 02

E-Mail

info@heryerenakliyat.com

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Tüm İşi Bize Bırakın

Bu hizmet seçeneğinde paketleme, kamyona yükleme, yeni adrese taşıma ve istenilen yere yerleştirme ve eşyaların paketlerinde çıkarılması Evcan Nakliyat personelinin görevidir. Tüm işi Evcan Nakliyat yapar ve sorumlulukta Evcan Nakliyat'a aittir. Fiyatlama ise taşınacak eşyanın çokluğu ile doğru orantılıdır. Eşyanın miktarına göre taşıma elemanı, paketleme malzemesi ve araç getirileceği için eşyanın miktarı çok önemlidir.Şirketimiz bünyesinde eşyalarınız sigortalı olarak taşınmaktadır.Evcan Nakliyat olarak eşyalarınızı oda oda ayırarak montaj-demontaj işlemleri tarafamızca sağlanmış olup anahtar teslim sistemiyle müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız.

Paketlemeyi Siz Kalan İşleri Biz Yapalım

Eşyalarınızı siz paketlerseniz özellikle ufak tefek eşyaları, giysileri ve mutfak malzemelerini eviniz de bulunan eşya miktarı ile orantılı olacak şekilde bir indirim alabilirsiniz. Ancak burada unutulmaması gereken en önemli nokta eğer iyi bir paketleme yapmadıysanız taşıma sırasında kolinin dışında herhangi bir çökme, yırtılma ve ezilme olmadıysa sorumluluk sizdedir. Bu nedenle iyi bir paketleme yapmalısınız.

Paketleme Ve Yüklemeyi Siz Yapın Nakliye Hizmeti Alın

Eşyanın az sayıda olması halinde paketleme ve araca taşıma işini de sizin üstlendiğinizi varsayarsak gelen araca eşyayı yüklediğinizde paketleme ve taşıma masraflarını üstlenerek taşıma fiyatını 30% aşağıya çekmiş olursunuz. Bu seçenekleri şehir içi taşımalarda gerçekleştirmek çok daha kolaydır. Şehirler arası taşımalarda paketlemeyi biz profesyonellere bırakmanızı öneririz.

Parça Eşya Taşımacılığı

Parça eşya taşıma, Evden eve taşımacılığın dışında bir yada birden fazla eşyaların şehir içi ya da şehir dışı olmak üzere yapılan nakliye işlemidir. Parça eşya taşıma ile internetten satın aldığınız ikinci el mobilyaları ve eşyaları hızlı ve kolay bir şekilde taşıtabilirsiniz. Diğer bir tanımla parça eşya taşıma hizmeti aynı kamyonet içerisinde birden fazla parça eşya sahibinin eşyalarının bulunduğu kamyonet aracının varacağı konuma kadar aynı güzergâh üzerinde bulunan müşterilerine parça eşya taşımacılığını gerçekleştirdiği bir nakliyat hizmetidir. Parça eşya hizmeti nakliyat sektöründe fazlasıyla tercih edilen bir hizmet çeşididir. Bazen çok eşyanız olmayabilir bunun için evden eve nakliyat tercihi yapmaktansa parça eşya taşıma hizmeti almak çok daha makul olabilir.

Asansör Kiralama

Ülkemizde üretimi olmaması nedeni ile kullanıma geç başladığımız bir sistemdir. Kısa zamanda tüm yurt genelinde yaygınlaşarak nakliye konusunda sorunların oluştuğu tüm alanlarda çözüm olarak sunulmaktadır. Özellikle bina asansörü bulunmayan, olup da kullanılamayan, bina merdivenlerin dar olduğu, kapı ebatlarından büyük cihazların taşınmasında oldukça başarılı sonuçlar vermektedir. Bu unsurları ortadan kaldıran makine evden eve nakliye asansörü dür. Evden eve nakliye asansörü bu saydığımız örnekleri sayısız şekilde çoğaltacak kadar çok hizmet yelpazesine sahiptir. Ülkemizde son üç yıldır büyük bir tırmanış ve talep gören bu sistem, Günümüzde Edirne’den Kars’a, Sinop’tan Adana’ya kadar hemen hemen her ilimizde bu hizmeti bulmanız mümkün. Evden eve nakliye asansörü bu söylediğimiz engellerin oluşturduğu ekstra zaman harcanması, buna bağlı olarak ortaya çıkan iş gücü maliyetini indirmektedir. Bu sistemin yapıla bilmesi için evinizin yada taşınılacak yerin en az ikinci kat yüksekliğine olması gerekmektedir. Kurulum yapılan yerin balkon ve kapı genişliğinin de önemli bir etkeni vardır.

Eşya Depolama

Ev değiştirme, ofis kapatma, şehir ya da ülke değiştirme gibi nedenlerle ya da evlilik hazırlıkları yaparken, fazla gelen ya da ortada kalan eşyaların nereye konulacağı, ciddi bir sorun olabilir. Fazla eşyalarını satmak istemeyen ya da yeni aldıkları eşyaların belirli bir süre, güvenli bir yerde saklanmasını isteyen insanlar için eşya depolama hizmeti oldukça kurtarıcıdır. İstanbul eşya depolama firmaları açısından, sektörel anlamda hızlı bir gelişimden söz edilebilir. Ticaret merkezlerinin fazlalığı, göç alma oranının yüksek olması gibi çeşitli nedenlerle, kiralık depo ihtiyacı diğer iller ile kıyaslandığında daha yüksek olabilmektedir. Eşya depolama hizmeti, eşyaların belirli bir süre için saklanması koşulu ile depolama firmalarına bırakılması işlemidir. Bu hizmet, yer sıkıntısı yaşayan kişiler için, kolay depo imkânı sunar. Depolama hizmeti veren firma ile belirlenecek bir süre için depolama sözleşmesi yapılır. Depolama fiyatları, depolanacak eşyaların hacmine ve depolama süresine bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Ayrıca farklı şehirlerde farklı depolama ücretleri geçerli olabilir.

Telefon

0 232 445 84 55
0 534 067 26 02

E-Mail

info@heryerenakliyat.com

Adres

Fevzipaşa Bulvarı Ankara İş Merkezi No:168 K:6, 35220 Konak İzmir

Hakkımızda

Şirketimiz 1990 yılında İzmir’de kurulmuştur kurulduğu günden bu yana teknolojik ekipmanlar ve hijyenik ambalajlama teknikleri ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur evden eve nakliyat hizmetinin yanı sıra kurumsal taşımacılık ve eşya depolama hizmeti de vermekteyiz.